W najbliższym czasie

 

Mężczyźni Świętego Józefa
zapraszają na rekolekcje dla mężczyzn 11 września

Mężczyźni św. Józefa zapraszają na rekolekcje dla mężczyzn, które odbędą się 11 września w Domu Sióstr Notre Dame we Wrocławiu. Konferencję pt. „Mojżesz, dorastanie mężczyzny do przywództwa” wygłosi: ks. dr Jan Konior SJ – Jezuita, filozof, teolog, sinolog, rekolekcjonista, mężczyzna, nasz przyjaciel i sympatyk. Ze względu na nadal istniejące obostrzenia dotyczące ilości uczestników wymagana jest rejestracja udziału na stronie: https://mezczyzniwewroclawiu.pl/mojzesz-dorastanie-mezczyzny-do-przywodztwa/

Nikt nie rodzi się mężem, ojcem czy liderem. Do tej roli przygotowuje się od najmłodszych lat, kształtując swoją postawę, tworząc własną hierarchię wartości i rozwijając elementarne poczucie ludzkiej przyzwoitości. Bycie przywódcą to nieustanny proces dojrzewania i dorastania do realizacji tego powołania. To wielka odpowiedzialność za siebie i innych, jednak przede wszystkim to pełne otwarcie się na Bożą łaskę i realizowanie woli Boga Ojca. Niczym Mojżesz który przeszedł długą i trudną drogę zanim został przywódcą swojego narodu.

 

Program rekolekcji w sobotę 11 września

09:00 Rejestracja
09:30 Modlitwa uwielbienia
10:00 Konferencja I
11:00 Kawa/herbata
11:30 Konferencja II
12:30 Kawa/herbata
13:00 Konferencja III
14.00 Mała grupa
15.00 Msza Św.
16.00 Agapa
17:00 Zakończenie

Miejsce wydarzenia:
DOM Notre Dame
ul. św. Marcina 12, Wrocław
(Dawny Gród Piastów Śląskich – najstarsze miejsce na mapie Wrocławia)

 

Konferencja jest bezpłatna i otwarta dla każdego mężczyzny po uprzednim zarejestrowaniu się poprzez formularz na naszej stronie https://mezczyzniwewroclawiu.pl/mojzesz-dorastanie-mezczyzny-do-przywodztwa/. Oczywiście każdy w pełnej wolności będzie mógł złożyć dowolną i nieobowiązkową ofiarę do koszyczka na cele organizacyjne wydarzenia. „Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg” (2 Kor 9,7).

W załączeniu przesyłamy plakat do wykorzystania. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na https://mezczyzniwewroclawiu.pl/

Z Bogiem

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu

https://mezczyzniwewroclawiu.pl/
https://www.facebook.com/mezczyzni.we.wroclawiu/

Zapraszamy do polubienia naszej strony na FB.

Obszar załączników

PRZYGOTOWUJEMY SIĘ:

1.   Archidiecezjalna Pielgrzymka Czcicieli Matki Bożej i Wspólnot Żywego Różańca do Henrykowa
21 sierpnia – sobota.

    

    • Pielgrzymka duchowieństwa i wiernych Arch. Wrocławskiej na Jasna Górę: 17-18 września (piątek-sobota    Procesja z relikwiami św. Doroty i Wacława we Wrocławiu: 19 września (niedziela)

27.IX. 2021
Spotkanie Radia Maryja i Telewizji TRWAM
w naszym kościele parafialnym

Jesienią 2021  będą głoszone Katechezy